Książki katolickie i dewocjonalia

Informacja: , 600813940 lub ekspedyt@interia.eu

Św. Charbel Prorok Miłości - Elie Maakaroun

  • Dostępność: Produkt wysyłany w 24h!

Ilość:

Cena:

19,00 zł
U nas możesz złożyć zamówienie telefonicznie, zadzwoń: 600 813 940
Św. Charbel Prorok Miłości - Elie Maakaroun

Opis produktu

  • Milczenie, krzyż i zbawienie

 

 

Spędził 25 lat na pustelni, w celi o wymiarze 6 metrów kwadratowych. Nosił włosiennicę, modlił się i pościł, spożywając jeden bezmięsny posiłek dziennie. Spał po kilka godzin na dobę, dzień w dzień medytując. Codziennie odprawiał Mszę świętą, po której 2 godziny trwał w dziękczynieniu. Przypisuje mu się blisko 24 tysiące cudów i uzdrowień, a do jego grobu przybywa rocznie ponad 4 miliony pielgrzymów z całego świata. Kim był św. Charbel Makhlouf?
 

Ten do niedawna nieznany w Polsce święty urodził się w maju 1828 roku w północnym Libanie, w rodzinie ubogich rolników. Wyświęcony 23 lipca 1859, prowadził życie zakonne w klasztorze św.  Marona w Annaya. Już trakcie jego życia, jak również po śmierci jego wstawiennictwo było uważane za wyjątkowo skuteczne. W efekcie jego pokornych próśb Bóg dokonał wielu wyjątkowych cudów i czyni to do dziś, a o potędze jego orędownictwa robi się coraz głośniej.
 

Św. Charbel jest jednym z najbardziej czczonych w Libanie świętych, którego sława wylała się już daleko poza granice rodzinnego kraju. Historia jego życia pełnego miłości, ufności i ogromnej wiary może się stać dla nas inspiracją do zgłębiania tajemnic chrześcijaństwa. Świętość Charbela ma inspirować i pomagać wiernym w naśladowaniu Chrystusa całym życiem.

W niniejszej ksiazce znajdziesz:

  • pełne mocy rozważania modlitewne na temat św. Charbela, które pomogą ci w osobistej modlitwie i drodze do zjednoczenia z Bogiem,
  • modlitwy i litanie do św. Charbela
  • świadectwa yzdrowień i cudów za wstawiennictwem św. Charbela
  • biografię libańskiego świętego

 

wymiary: 13 x 20 cm

ilośc stron: 151

Kraków 2014

 


Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

PAYU

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i realizacja AWESO.pl

Copyright 2013 Ekspedyt.pl Książki katolickie i dewocjonalia