Książki katolickie i dewocjonalia

Informacja: , 600813940 lub ekspedyt@interia.eu

Koronka do Świętej Anny

  • Dostępność: Produkt wysyłany w 24h!

Ilość:

Cena:

35,00 zł
U nas możesz złożyć zamówienie telefonicznie, zadzwoń: 600 813 940
Koronka do Świętej Anny

Opis produktu

Święta Anna jest jedną z najpopularniejszych świętych Kościoła. Jest też jedną z najczęściej obieranych patronek dla dziewczynek przy chrzcie. Babcia Pana Jezusa cieszy się ogromnym kultem na całym świecie, a wierni są przekonani, że jest bardzo skuteczną orędowniczką w niebie, szczególnie jeśli babcie modlą się za swoje wnuki. Jest nie tylko patronką wszystkich babć, lecz także matek, rodzin, małżeństw niemogących się doczekać potomstwa oraz matek rodzących. Za przyczyną św. Anny kobiety modlą się także o łaskę dobrego męża.
Koronka do św. Anny to prosta i krótka modlitwa nazywana też „koronką babć i matek chrześcijańskich”. Szczególnie warto polecić jej odmawianie wszystkim kobietom noszącym imię Anna. 
Książka nie tylko zawiera instrukcję odmawiania koronki, lecz także zbiór innych modlitw za wstawiennictwem św. Anny, informacje o świętej zaczerpnięte z przekazów tradycji, wiadomości o miejscach kultu w Polsce oraz wiele świadectw łask otrzymanych za przyczyną św. Anny. Całość zdobią wspaniałe reprodukcje obrazów z motywami z życia św. Anny, św. Joachima i Maryi. 
Do książki dołączono koronkę św. Anny z praktycznym etui. Jej paciorki wykonano z owoców niezwykłej rośliny, które zwane są „łzami Matki Bożej”. 
Wartościowy prezent dla wszystkich noszących imię Anna oraz dla babć pragnących chcących regularnie się modlić za swoich wnuków.

Autor: Małgorzata Pabis
ISBN: 978-83-7569-693-6
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 72
Format: 143x205
Data wyd.: 2015

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

PAYU

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Projekt i realizacja AWESO.pl

Copyright 2013 Ekspedyt.pl Książki katolickie i dewocjonalia